Примарна краса дивитися онлайн


Девід Френкел дуже любить жанр психологічної драми, адже свій найзнаменитіший фільм «Марлі і я» він зняв саме в цьому жанрі. У цьому році виходить фільм «Примарна краса», який є новою роботою цього режисера. Фільм також знятий в жанрі психологічної драми, але при цьому він більш сентиментальний, ніж інші роботи режисера. У фільмі Девід Френкел зачіпає тему любові і смерті, тому під час перегляду ви побачите багато філософських міркувань. Сценарій до фільму написав відомий автор Аллан Лоб, який створив дійсно зворушливий сюжет, завдяки чому спокійно дивитися фільм не вийде. Музика Теодора Шапіро, яка використовується у фільмі, тільки сприяє меланхолійному настрою.

Сюжет фільму Примарна краса

Говард інлет працює керівником великого рекламного агентства, і як всі творчі люди, він дуже чутливий, і легко впадає в депресію. Одного разу в його родині відбувається трагедія, в результаті якої Говард втрачає дитину, через що він знову впадає в депресію, але на цей раз в дуже глибоку, і практично відрікається від суспільного життя. Колеги і друзі намагаються допомогти йому, але безуспішно, і тоді вони придумують новий план, але дуже ризикований, щоб вивести Говарда з депресії. Але план спрацьовує абсолютно навпаки.

Виробництво фільму

Зйомки фільму почалися в лютому цього року, і спочатку пройшли в Нью-Йорку, після чого знімальна група перемістилася в Квінс, де було відзнято весь матеріал. Зйомки також велися в Музеї американського мистецтва Уїтні, який орендували знімальною групою. Фільм цікавий в першу чергу сильним акторським складом, адже у фільмі знявся Вілл Сміт, Кіра Найтлі, Кейт Уінслет, Меріл Стріп, Едвард Нортон, і інші голлівудські актори. Спочатку у фільмі повинна була знятися Руні Мара і Х’ю Джекман, але актори відмовилися від зйомок через зайнятість в інших проектах. Джонні Деппу також пропонувалася одна з ролей, але пізніше продюсери відхилили пропозицію. Девід Френкел також не відразу отримав місце в режисерському кріслі, адже спочатку знімати фільм повинен був Альфонсо Гомес-Рехон, але після деяких розбіжностей з продюсерами, режисер покинув проект, і Френкел прийшов йому на заміну. Знімальна група відразу спрацювалася, адже актори вже давно знайомі один з одним. До того ж, Вілл Сміт сказав, що акторський склад до цього фільму є найкращим за всю його кар’єру.

 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *