Приниження онлайн у хорошій якості

Короткий опис фільму Приниження українською

У 2014 році вийшов драматичний фільм з Аль Пачіно у головній ролі. Незважаючи на те, що актор вже немолодий, його гра змушує глядачів задуматися, тому якщо ви теж є прихильниками таланту цієї людини, подивіться фільм Приниження онлайн, адже він вам повинен сподобатись.

Сюжет фільму Приниження.

У немолодого актора славне театральне минуле. Колись він відносився до категорії найбільш затребуваних у світі мистецтва театру, режисери постійно запрошували його грати в своїх постановках провідні ролі, актор отримував величезні гонорари, йому навіть заважало настирлива увага цілої армії шанувальників.

Чоловік вважав, що так в його житті буде завжди, проте він і сам не помітив, як ситуація докорінно змінилася до того моменту, коли він постарів. Актора перестали кликати в спектаклі, публіка швидко забула про його існування, ті часи, коли його впізнавали на вулицях, залишилися в далекому минулому. Чоловік почав помічати, що у нього гостро не вистачає грошей. Правда, йому продовжували надходити деякі пропозиції, зокрема, щодо зйомок у рекламних роликах, але актор вважав нижче своєї гідності розмінюватися на подібні дрібниці, він вважав, що його талант коштує набагато більшого.

Літня людина все більше і більше занурювалася в депресію, з гіркотою роздумуючи про те, що все найкраще для нього вже закінчилося, що життя наближається до безславного завершення. Але одного разу в його долі з’явилася людина, яка зуміла змусити актора поглянути на багато речей абсолютно по-іншому. Молода дівчина з сім’ї, з якою чоловік давно підтримував приятельські стосунки, почала проявляти до нього інтерес, який актор ніяк не міг собі пояснити. Дівчина у багатьох відношеннях відрізнялася від більшості своїх ровесниць, вона більш охоче проводила час з жінками, ніж з представниками протилежної статі, а актором щиро захоплювалася.

Тверда віра несподіваною подруги в талант людини, в те, що він може ще успішно грати на сцені, величезна підтримка з її боку надали на актора величезний вплив, він відчув, що йому дійсно ще рано здаватися. Саме за наполяганням цієї дівчини актор погодився виконати ще одну роль у виставі, вирішивши, що з ним ще далеко не все скінчено, що до нього ще може прийти успіх. І він знову знайде любов глядачів, завдяки незвичайним відносин з молодою жінкою літній актор відчув, що він буквально скинув частину прожитих років.

Постер до фільму Приниження

Приниження

Приниження

Фільм Приниження можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *