Пила 2 онлайн

Короткий опис фільму Пила 2 українською

Пила 2
Пила 2 це продовження першої частини фільму. Бюджет фільму склав всього 4 млн $, тоді як касовий збір за перші вихідні склав 31,5 млн. Фільм був знятий за 25 днів в одному приміщенні. У відміні від першої частини в другій присутній 7 пасток.

У другій частині фільму з’являється єдина дівчина з першої частини, наркоманка Аманда Янг. Всього в кімнаті закрито вісім в’язнів. В ході фільму з’ясовується, що все в’язні пов’язані між собою сфабрикованими справами детектива Еріка Меттьюсома. Серед в’язнів і син детектива, якого той намагається врятувати.

У другій частині трилера набагато більше кривавих сцен, в порівнянні з першою частиною, що виправдовує офіційний слоган «О так, крові буде багато». Збільшилося число жертв і змін пасток.
Своє прізвисько Конструктор Джон виправдовує сповна, прораховуючи всі найдрібніші повороти тієї чи іншої події, заздалегідь знаючи кінцевий результат він складає все в єдине ціле, як дитяча гра конструктор.

Фільм заворожує від початку, тримаючи в напрузі до кінця. З’явилися нові герої під кінець фільму змушують з нетерпінням чекати продовження фільму. Сам сюжет наповнений тонкою філософією з психологічними портретами праведних вбивць, міркувати про праведність, або похибки, які може побачити сам глядач, не спираючись на нав’язану сценаристом думку.

Постер до фільму Пила 2

Пила 2

Пила 2

Фільм Пила 2 можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone