Пила 3 онлайн

Короткий опис фільму Пила 3 українською

Третя частина фільмів про вбивцю Конструктора була присвячена пам’яті Грегга Хоффмана продюсеру перших двох частин.

У третій частині фільму присутньо 8 пасток: ванна кімната, камера з бомбою, ангел, нашийник з патронами, холодильник, цех переробки, диба-хрест, камера Корбетт. У третій частині стає зрозумілим що почерк вбивці змінюється, тепер він не залишає своїм жертвам шансу вижити. Вбивця вибирає в жертви хірурга, яка з – за сімейних проблем перестає старанно виконувати свою роботу, і батька, засліпленої помстою за свого сина, який загинув в автокатастрофі.

Фільм показує, наскільки руйнівним є почуття помсти, і наскільки важливо іноді вміння прощати. Глядач мимоволі замислюється над своїм життям, над вчинками, скоєними ними, і над тим як би вчинив сам на місці жертви.

Саме в 3 фільмі усвідомлюючи безвихідь свого становища вмирає Джон Крамер – Конструктор. Перед своєю смертю він веде розумні діалоги зі звий наступницею Амандою, і доктором Лінн викраденої для підтримки його життя. Саме ці діалоги наповнюють фільм філософським змістом, роблячи його безперечно найкращим з трьох частин, не дивлячись на те, що він визнаний найжорстокішим з частин.

Постер до фільму Пила 3

Пила 3

Пила 3

Фільм Пила 3 можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *