Пила: Гра на виживання онлайн

Короткий опис фільму Пила: Гра на виживання українською

Перша частина трилера з серії фільмів. Уже після першого виходу на широкі екрани прокат окупив бюджет, зібравши в касах 18 млн $. Фільм настільки інтригуюче закінчився, що це безперечно прекрасний початок франшизи.

Перша частина починається з пробудження двох героїв в підвальному приміщенні прикутими ланцюгами до труб. Посередині кімнати знаходиться труп вбитого чоловіка з плеєром і пістолетом в руках. По ходу фільму з’ясовується, що жертви в той чи інший спосіб знайомі зі своїм убивцею. Даючи жертвам підказки, посилаючи випробування і перевірки, Конструктор намагається довести їх до вбивства, при цьому один з них повинен убити іншого. Протягом фільму кожній жертві відведено не так багато часу, щоб зрозуміти, що саме привело його в цю кімнату.

Фільм від початку вчить дивиться цінувати кожен момент життя і зрозуміти її сенс. Всі тортури Конструктора спрямовані на те, щоб жертва усвідомила цінність свого і чужого життя.
Глядач немов прив’язаний до екрану, беручи участь в кожному кадрі фільму, співпереживаючи кожному герою. Безперечно, після завершення фільму, кожному глядачеві буде над чим подумати.

Постер до фільму Пила: Гра на виживання

Пила: Гра на виживання

Пила: Гра на виживання

Фільм Пила: Гра на виживання можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *