Радіохвиля онлайн

Короткий опис серіалу Радіохвиля українською

Дуже обережно і без суєти, намагаючись не підняти зайвого шуму і паніки, виробники серіалів все ж зважилися взятися за створення проекту, за мотивами фантастичного фільму 2000 року від компанії New Line Cinema під назвою “Радіохвиля” , який ви можете дивитися на нашому сайті прямо зараз. У тому далекому фільмі в головній ролі ми могли бачити Денніса Квейда.
Але на цей раз головну роль в пілотнії серії проекту Радіохвиля в хорошій якості тільки у нас, отримав молодий актор Райлі Сміт, він так само знімався в таких проектах як “Нешвілл” і “Справжній детектив”. Наш актор пілота проекту від компанії The CW буде грати персонажа на ім’я Френк Салліван, якого в оригінальному фільмі грав Денніс Куейд. Вся інформація, яка представлена вище, була взята з джерела Deadline.

Ну а тепер давайте поговоримо безпосередньо про сюжет проекту.

Сам сюжет серіалу буде схожий з проектом «Надприродне», і розповість глядачам про людину, яка працює детективом в поліції, ім’я її Реймі. Раптово вона виявляє що може встановлювати зв’язок зі своїм батьком Френком Салліваном (ім’я в серіалі – Сміт), який помер в 1996 році, вона може з ним розмовляти за допомогою своєї рації, від цього як ви розумієте і назва серіал «Радіохвиля».
Синопсис оповідає нам про те, що батько Реймі ось уже кілька років перебуває під прикриттям, нам показують 1996 год. Через це завдання він був змушений розірвати всі зв’язки зі своєю дружиною і маленькою дочкою Реймі, адже в іншому випадку їм загрожувала велика небезпека.
Але ось тепер через двадцять років після його смерті, доля дає шанс дізнатися краще свою дочку, адже вони можуть спілкуватися на одній радіохвилі в прямому сенсі цього слова. У міру їх спілкування вони все більше зближуються і починають працювати над одною незавершеною справою, але щастя триває не довго, і після того, що сталося, настає хаос. Френк Салліван вже мав раніше досвід роботи з компанією The CW, адже саме там він знімався в драмі під назвою “Посланці”.

Давайте викладу вам ще трохи інформації по серіалу.

Зовсім недавно надійшла інформація від компанії The Hollywood Reporter. Близько двох років тому, ребут проекту Радіохвиля починали розробляти для телевізійного каналу NBCНо через зовсім небагато часу весь проект перейшов вже безпосередньо до The CW, і вже після цього був замовлений пілот розробнику Кевіну Уїльямсону, саме він займався такими проектами як “Крик”, серіалами ” послідовники “,” Бухта Доусона “. Після укладення договору він і його колега Девід Наттера, автор таких культових проектів як “Гра престолів” і “Секретні матеріали”, починають роботу над сценарієм «Радіохвилі». Девід Наттер так само є співпродюсером проекту, що вселяє довіру в якість всього матеріалу, який покажуть глядачам.

Тепер докладніше продовжимо про сюжет.

Після того як наша героїня дізнається про те, що може спілкуватися зі своїм померлим два десятка років тому батьком, вона відразу звертається до парапсихології. І це природно, адже їй хочеться розібратися з цим явищем і зрозуміти те, що вона ще в своєму розумі. Але вже, через якийсь час як я і говорив, вони починають працювати над нерозкритою справою, і все це зводиться до хаосу на планеті.

Під час розслідування спливає величезна кількість фактів, яка вражають Реймі, і у міру спілкування з батьком вона починає розуміти всі його мотиви, чому він не спілкувався з її матір’ю і зовсім відгородився від дочки. Актори були підібрані дійсно ідеально. Вони дуже добре вжилися у свої ролі, і глядачі бачать перед собою не хорошу гру, а справжнє життя з непідробним емоціями, які дійсно чіпають до глибини душі. І як би нам не було важко від тієї думки, що все це призведе до плачевних наслідків, ми щиро раді такому зворушливому возз’єднанню батька з дочкою, нехай і засобами радіохвилі.

Зроблю невеликий висновок.

На закінчення варто звернути увагу і на похвальну телеактівность Кевіна Вільямсона, у якого на даний момент в роботі паралельно три проекти, причому всі – на різних каналах. Крім Frequency на The CW, для якого Вільямсон продюсує “Щоденники вампіра”, для АВС він “перезавантажує” “Машину часу” Уеллса, а для Fox робить “Розвідку” (Recon) з Джулі Плек і Керолайн Дріс все з тих же “Щоденників вампіра “.

Постер до серіалу Радіохвиля

Радіохвиля

Радіохвиля

Сераіал Радіохвиля можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *