Опис фільму українською

Якість: BDRip
Рік випуску: 1950
Країна: Японія
Жанр: Драма, детектив, трилер
Режисер: Акіра Куросава
У головних ролях: Тошіро Міфуне, Мачіко Кіо, Масаюкі Морі, Такаші Шімура, Мінору Чіакі, Кічіджіро Уеда, Норіко Хонма, Дайсуке Като.

Фільм легендарного режисера Акіри Куросави.

Сюжет розказує про наступне: монах та лісоруб повертались після судового засідання, де розглядали справу про вбивство самурая та зґвалтування його дружини. Дощ змусив їх сховатись під кам’яними руїнами. Там же перечікував негоду селянин. Монах та лісоруб стали переказувати йому трагічну історію і виявляється, що кожен хто був залучений викладає свою версію подій.

Розбійник, хоч і попався хоче виглядати більш мужнім і стверджує, що самурая він не просто вбив, а переміг в бою. Дружина самурая переймається через свою честь. Сам самурай через медіума повідомляє, що заколов себе сам після зради дружини.

Тільки під кінець фільму стає зрозуміло хто витягнув дорогий кинджал з рани мертвого самурая. Монах вже було розчарувався в усьому людстві через егоїзм та корисливість, побачені в фігурантах даної справи. Але в протилежному його переконує вчинок лісоруба, який вже маючи шістьох власних дітей, забирає в свою сім’ю підкинуте немовля. Небо яснішає, дощ спихає, разом з сонцем до монаха і до глядачів повертається віра в добро, співчуття, щедрість та людяність.

Расьомон (Рашьомон), 1950 онлайн українською


Виберіть якість відео. Якщо відео не працює правильно, спробуйте якість поменше.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *