Опис українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2011
Країна: Росія
Жанр: Драма, Комедія, , Фентезі, Прем’єри
Режисер: Андрій Мармонтов
У головних ролях: Сергій Безруков, Леонід Ярмольник, Максим Шибаєв, Анастасія Добриніна

 

Героями фільму є – хлопчик Саша і його сестричка Олесенька. Як-то раз Олеся знаходить незатронутую дуже стару книгу казок і, прочитавши її, незабаром зникає. Брат Саша відразу кидається шукати зниклу сестру, і йому стає відомо, що казкові герої переселилися в наш світ, розуміючи те, що люди перестали в них вірити. Василина Премудра тепер вчителька, Іван-дурень – Вдвшнік, Лісовик – алкоголік, Кащей – тепер справжній олігарх. Власне Кащей і викрав Олесю, тому що розуміє, що дівчинка дізналася де знаходиться його смерть. Дуже скоро хлопчик знайомиться з Іваном-дурнем, і вони починають шукати Олесю. Надалі їх чекає багато небезпек.

 

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

 

Реальна казка – російський фільм онлайн

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Реальна казка. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *