Опис серіалу українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2009
Країна: Росія
Жанр: Драма, Комедія,
Режисер: Борис Ланкош
У головних ролях: Агата Бузек, Марцін Дорочинский, Кристина Янда, Анна Полоны, Іржі Бончак, Алісія Дабровскі, Мацей Данцевич

Початок 50-х років минулого століття і в наші дні. Жінка на ім’я Сабіна, "сіра мишка", якій за тридцять. Життя її звичайна і в ній, очевидно, не вистачає чоловіка. Її мати про це знає краще за всіх, з-за цього вона намагається знайти для дочки пристойного кандидата в чоловіки. Ситуацію тримає під контролем бабуся, екстравагантна дама гостра на мову, від якої не приховати ні одну таємницю. Але ні один із залицяльників не викликає інтересу Сабіни. В один прекрасний день з’являється представницький, розумний і страшенно симпатичний Броніслав. Його виникнення породило безліч дивних подій, які покажуть іншу сторону жіночої натури.


*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)


Реверс смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Реверс. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *