Опис серіалу українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2010
Країна: Росія
Жанр: Драма, Історичні,
Режисер: Григорій Любоміров
У головних ролях: Євген Сидіхин, Дмитро Нагієв, Кирило Нагієв, Діна Корзун, Артур Богданов, Лев Дуров, Сабріна Данченко, Марат Гибадуллин, Петро Зекавица, Анатолій Козир

Липень 1941. У містечку Гдов Ленінградської області в НКВС міститься священик отець Олександр, який потрапив туди за свої дивні проповіді. А в проповідях він вів розповідь віруючим про своє бачення. Святі, нібито, просили Спасителя, щоб Він не покинув Росію у війні, що почалася, але тільки Спаситель давав відповідь, що в Росії дуже велика мерзоту, і що немає сил терпіти ці безправ’я, і війна справедлива кара забула про Бога Росії. Саме через цих проповідей капітан державної безпеки Яковлєв і пред’являє обвинуваня отця Олександра у спільництві наступаючим німцям, що тоді в той час дорівнювало смертному вироку.


*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)


Російський хрест смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Російський хрест. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *