Дивитися Саботаж 2014 онлайн

Короткий опис фільму Саботаж 2014 українською

Фільм Саботаж розповідає історію одного елітного підрозділу, який займається боротьбою зі злочинністю. Їх коник – наркотики. Вони роблять свою роботу добре, навіть дуже добре. Але одна спецоперація змінить долю цього спецзагону, так як їх починають вбивати по одному. Що стало причиною винищування кращих бійців? Все було б добре, якщо б в цій справі не були замішані гроші. На останньому завданні вони зробили все чисто, але хтось вкрав трохи капіталу у тих, хто вміє мстити недоброзичливцям. Це торкнеться і рідних! Що робитимуть спецзназівці, які раніше були сім’єю, а тепер тікають з тонучого корабля по одному? Як їм захистити себе та інших, близьких і рідних? Вони повинні вміти не тільки нападати, але і захищатися. І немає часу, щоб зволікати.

Треба брати! У фільмі Саботаж показують зовсім іншу реальність для звичайного обивателя, який тільки може підозрювати, чим займаються ФБР і його команда.

Постер до фільму Саботаж 2014

sabotazh-194x300

До речі, фільм Саботаж 2014 онлайн українською безкоштовно в хорошій якості можна дивитися на смартфонах Android та IPhone

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *