Опис серіалу українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2010
Країна: Росія
Жанр: Серіали
Режисер: Юрій Харнас
У головних ролях: Ольга Копосова, Юлія Вайшнур, Андрій Лавров, Олег Осипов (II), Сергій Піоро, Володимир Свєшніков, Георгій Тесля-Герасимов, Павло Ремнев, Сергій Зарков, Владислав Новицький

Всі серії
Також основна лінія «Садівника» – маніяк-убивця, прототипом якого став «Бітцевський маніяк. І ось вище керівництво в Міністерстві вирішило залишити одну структуру – спеціалізований підрозділ МВС або експериментальну ФЕС. ФЕС має зловити кілера. І тепер від результатів роботи залежить існування служби. Але постійно відбуваються невдачі. Жертви маніяка ростуть. Конкуруюча служба сама виходить на кілера. ФЕС напевно приречена… І ось кілер убитий. У вбивстві обвиняют … одного із співробітників служби. Всі докази, перевіряючі ФЕС, вказують на нього. Відбуваються незрозумілі події і таке відчуття, що ФЕС розпадається сама, не чекаючи поки розформують.


*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)


Садівник смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Садівник. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *