Короткий опис серіалу Стріла українською

Олівер Куїн, дуже багатий молодий чоловік, спадкоємець багатомільйонного стану пропав під час аварії корабля. Через деякий час родичі Олівера оголосили його загиблим. З тих пір пройшло довгих п’ять років і Куїна знайшли на віддаленому острові в Тихому океану, живим і неушкодженим. По поверненню додому Олівер пережив зворушливу зустріч з близькими людьми, матір’ю Мойра, сестрою Тееей і кращим другом Томмі, проте всі вони відчули явні зміни в характері Куїна. Олівер намагається приховати правду про ті зміни, які з ним сталися за останні п’ять років і прагне виправити помилки вчинені в минулому.

Він хоче помиритися ос своєю колишньою дівчиною Лорел, яку не справедливо образив. Розуміючи, що змінити все відразу неможливо Олівер вирішує приміряти на собі образ героя одинака, захисника слабких і пригноблених. На вулицях міста з’являється дещо дивний персонаж в зеленому костюмі і з цибулею, який приходить на допомогу людям у відчайдушних ситуаціях та жорстоко карає злочинців.Почути діалоги акторів можна на мові оригіналу – англійською або в українській озвучці. Для цього потрібно вибрати відповідний прапорець у правому нижньому кутку під плеєром.
Днем Оливі продовжує вдавати з себе багатого плейбоя, часто буваючи на світських заходах, ухлестивая за жінками і смітячи грошима на право і наліво. Однак з настанням ночі він приймає свій справжній вигляд і виходить на боротьбу зі злочинністю, що захлеснула рідне місто. Поступово злочинці усвідомлюють небезпеку витікаючу від Стріли і починають справжнє полювання за ним.

На додаток до всього батько Лорел, місцевий детектив Квентін Ленс вирішує заарештувати нічного месника, що вершить правосуддя на свій розсуд. Крім проблем із законом і реальної загрози з боку злочинців існує ще одна таємниця, загрозлива всій родині Куїн. Мойра, мати Олівера, знає набагато більше про таємничий корабельній аварії, ледь не забрав життя її сина і діяльності свого покійного чоловіка, проте боячись за життя своїх дітей намагається зберегти цю інформацію, що в підсумку обертається негативними наслідками як для неї самої так і для Олівера з Теей, про це ви можете дізнатися подивившись перший сезон серіалу «Стріла» на нашому сайті, в хорошій якості.

Серіал Стріла 1,2,3 сезони онлайн

Стріла 1,2,3 сезон
(Щоб обрати сезон, користуйтесь кнопкою плеєра “1 сезон”)

Постер до серіалу Стріла 1,2,3 сезони онлайн

arrow-poster


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *