Опис фільму українською

Якість: BDRip
Рік випуску: 1995
Країна: США
Жанр: Кримінальний, детектив, трилер
Режисер: Девід Фінчер
У головних ролях: Бред Пітт, Морган Фрімен, Гвінет Пелтроу, Кевін Спейсі, Р. Лі Ермі, Річард Шіфф, Марк Бун Джуніор, Річард Раундтрі

Морган Фрімен грає детектива, якому до заслуженої пенсії лишилось ще сім днів. Але в місті з’являється жорстокий серійний вбивця, який впевнений, що вповноважений карати людство за сім смертних гріхів.

Кожну свою жертву він розглядає як еталон того чи іншого гріха, а кожне вбивство вважає проповіддю. Тип настільки схиблений, що навіть зрізав собі подушечки пальців, аби не лишати відбитків. Досвідченому детективу допомагає його молодий наступник, роль якого грає Бред Піт.

Так маньяк безжально вбиває огрядного товстуна за чревоугіддя. Наступна жертва – відомий адвокат, якого вбивця звинувачує в жадібності.

Вбивство третьої жертви стало покаранням за праздність. Детективи вже мають зізнання маньяка, але ще двох він встигає вбити через їхню похоть та гординю.

Несподівано вбивця здається поліції та зізнається молодому детективу, що і сам має гріх – заздрість, що заздрив щасливому сімейному життю детектива настільки, що вбив його вагітну дружину. Після почутого героя Бреда Піта переповнює гнів. Всупереч порадам старшого товариша, молодий детектив розстрілює маніяка, який бачить в такій своїй смерті завершення своєї місії.

Фільм “Сім” (“Se7en”) дивитись онлайн українською


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *