Опис фільму українською

Рік випуску: 2017
Країна: США
Жанр: комедія, жахи
Режисер: Крістофер Бо Лендон
У головних ролях: Джессіка Рот, Ізраель Бруссар, Рубі Модін та інші.

День народження подія важлива, особливо день народження найпопулярнішої дівчини в університеті – Терези. Планується мега-вечіка і запрошеним бажає бути кожен, але потраплять на свято лише обрані.

Героїня – особа не лише вродлива, але й примхлива. Вона втратила матір і має погані відносини з батьком. Як і в кожної красуні, в неї багато шанувальників, залицяльників, фальшивих друзів та заздрісників. Хтось із них прийде до неї на день народження в масці немовляти та жорстоко вб’є її, зробивши день народження днем смерті.

Але одразу після вбивства Тереза прокидається в ліжку і день її народження повторюється з початку аж поки не настає вечір і її вбивають знову. І так раз за разом.

Єдиний шанс вирватись з цієї часової петлі дівчина бачить в тому щоб зірвати маску з убивці та уникнути смерті, але зробити це буде надзвичайно складно.

Проживаючи цей день знов і знов героїня розмірковує про те хто і навіщо прагне її смерті. Кожне воскресіння дає їй можливість переосмислити своє життя та змінитись на краще.

Щасливого дня смерті (2017) дивитись онлайн українською


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *