Шрек Третій онлайн у хорошій якості

Короткий опис мультфільму Шрек Третій українською

У 2007 році вийшов мультфільм «Шрек Третій», який придбав любов глядачів по всьому світу. Фільм виявився дуже цікавим, тому якщо у вас є можливість, обов’язково подивіться мультик Шрек Третій онлайн, адже він обов’язково зарядить вас позитивом, і підніме настрій. Важливо врахувати, що відразу після виходу цього мультфільму, кінокомпанія DreamWorks Animation випустила короткометражний анімаційний фільм, в якому показано, як Шрек разом з Фіоною та своїми дітьми відзначає Різдво, цей короткометражний мультфільм продовжує сюжет третьої частини. Шрек 3 частина дивитися онлайн ви зможете в будь-який зручний час на нашому сайті, де також доступні для перегляду і інші мультфільми.

Сюжет мультфільму Шрек Третій.

Після смерті короля Гарольда, його дочка Фіона по праву повинна зайняти престол, разом зі своїм чоловіком Шреком, і управляти у тридев’ятому царстві. Але ні Фионі, ні Шреку не подобається таке життя, адже вони звикли до свободи, і мріють жити на своєму болоті без жодних турбот, тому вони вирішують знайти собі наступника, який замість них візьме на себе кермо влади. У них на прикметі є принц Артур, тому Шрек разом з друзями вирушає до нього. У цей час принц Прекрасний влаштовує переворот, і займає місце правителя Тридев’ятого царства. Попелюшка, Фіона, Спляча красуня і Білосніжка відмовляються підкорятися новому правителю, як і більшість казкових героїв, а ось Рапунцель, навпаки, підтримує принца Прекрасного, і бере участь в перевороті. Чи зможе Шрек повернути владу над тридев’ятим царством, і посадити на трон принца Артура, ви дізнаєтеся після перегляду мультфільму.

Виробництво мультфільму.

Для того щоб створити якісну анімацію, над мультфільмом працювали понад 150 осіб, які витратили на роботу не один місяць наполегливої праці. Режисером нового фільму став Кріс Міллер, який писав для попередніх фільмів діалоги, а пізніше отримав режисерське крісло. Третя частина практично нічим не відрізняється від двох попередніх, адже мультфільм багатий на персонажі, має хороший гумор, і має багато відсилань до класичних казок. Важливо врахувати, що багато позитивних казкових героїв в цьому мультфільмі є негативними персонажами, наприклад, Червона шапочка є злочинницею, а сірий вовк, навпаки, допомагає головним героям. Фільм успішно стартував в прокаті, і заробив більше 700 мільйонів доларів, тому незабаром продюсери випустили продовження.

Постер до фільму Шрек Третій

Шрек Третій

Шрек Третій

Фільм Шрек Третій можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *