Опис фільму українською

Якість: BDRip
Рік випуску: 1954
Країна: Японія
Жанр: Драма
Режисер: Акіра Куросава
У головних ролях: Тошіро Міфуне, Такаші Шімура, Кейко Цушіма, Юкіко Шімадзакі, Каматарі Фуджівара, Дайсаке Като, Ко Кімура, Мінору Чіакі, Сейджі Міаґучі, Йошіо Інаба, Кокутен Кодо

Японія в другій половині XVI століття потерпала від міжусобних воєн. Села країни страждали від високих податків та постійних набігів розбійників. Події розвиваються в селі, де люди вже настільки у відчаї, що готові заточити бамбукові списи та загинути в битві з однією з таких банд. Розбійники забрали в них увесь врожай рису та от-от збираються напасти знову, щоб позбавити селян ще і ячменю.

Старійшина каже, що допомогти зможуть тільки самураї. При чому тільки такі самураї, які згодні битися з лютими розбійниками лише за їжу та дах над головою, бо на більшу оплату бідні селяни не спроможні.

Селянам пощастило зустріти Камбей Сімада – відважного самурая, який погодився очолити операцію. До справи долучився його молодий учень Кацусіро Окамото та колишній бойовий побратим Сітіродзі та ще троє воїнів, які змилувались над селянами. Останнім в команду прийняли Кікітійо, який більше схожий на пройдисвіта ніж на самурая, зате кмітливий. Так зібралось семеро героїв, які намірились покласти край зухвальству розбійників.

В кадр потрапили і мистецтво ведення бою, і романтична історія між наймолодшим із самураїв і донькою селянина, і приємний добрий гумор і краса японських пейзажів.

Сім самураїв дивитись онлайн українською


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *