Дивитись Сімпсони 27 сезон онлайн

Увага! На даний момент 27 сезон Сімпсонів ще не перевели українською. Слідкуйте за оновленнями, щоб першими подивитися український переклад!

Короткий опис 27-го сезону мульсеріалу Сімпсони

Неймовірно радує, що творці Сімпсонів не зупиняються на досягнутому і показують глядачам все нові і нові сезони – цього разу вони представили новий 27 сезон сімейки Сімпсонів. У мультфільмі зображено побут американських сімей. І якщо, в простих фільмах це робиться для того, щоб показати цінності американців, то тут мультфільм навпаки пародіює їх цінності. І це вже 27 сезонів підряд, навіть у 2015 році! Кожен жарт з вуст будь-якого героя змусить слухача сміятися до сліз. Сімпсони – досить типові представники Америки. Їхня сім’я складається з 5 людей. Головою сімейства є Гомер. Він явно не зразковий батько, і може нерідко дозволити собі випити пляшку спиртного. У нього є дружина Мардж, яка любить на порожньому місці підняти паніку. Ну а їхні діти – це ходячі пригоди. Хоча, що вам розповідати – тут треба дивитись :)

Постер до 27 сезону Сімпсонів

Сімпсони 27 сезон http://provokacia.com.ua

Ви можете дивитись мульфільм Сімпсони 27 сезон на нашому сайті Фільми та серіали українською. Перегляд нового сезону мультсеріалу доступний як на Android, так і на IPhone.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *