Опис фільму українською

Рік випуску: 2017
Країна: Англія, Китай, Канада, Індонезія, Сингапур, США
Жанр: Екшн, пригоди, хоррор, скай-Фай, триллер
Режисер: Ліам О’доннелл
У головних ролях: Френк Ґрілло, Бояна Новаковіч, Іко Увайс, Каллен Мулвей, Валентайн Пайєн, Бетті Ґебріел, Кевін О’Доннелл, Яян Рухьян, Сандра Роско, Джонні Вестон та інші.

Перед глядачем події далекого-далекого майбутнього, але люди в ньому так і не розучились кохати та страждати, коли втрачають коханих. Річ у тому, що головний герой – детектив поліції на ім’я Марк, ще зовсім недавно був найкращим у своєму відділку, справжнім профі. Але після смерті коханої жінки втратив інтерес і до роботи й до життя вцілому. Тепер він знаходить втіху хіба в алкоголі.

Та на зміну пиятиці та депресії приходить порятунок світу! Річ у тому що далі герой опиняється в епіцентрі вибуху, спричиненого вторгненням ворожо налаштованих інопланетян. В місті панують хаос та паніка. Небо аж кишить космічними кораблями чужинців. Агресивні прибульці вторглись на нашу планету та викрадають землян за допомогою надсучасних технологій. Варто людині потрапити під промінь інопланетного світла, як вона втягується на космічний корабель загарбника. Серед жертв викрадення опинився син головного героя – Трент.

Після цього детективу нічого не залишається як завдати удар у відповідь. Адже на те він і головний герой аби проникнути на корабель прибульців, врятувати сина, перемогти ворога в нерівному бою та звільнити рідну планету від завоювання. Хочеш знати як йому все це вдасться? Приємного перегляду!

Скайлайн 2 (2017) дивитись онлайн українською


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *