Опис серіалу українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2009
Країна: Росія
Жанр: Драма,
Режисер: Володимир Ракша
У головних ролях: Діана Дэлль, Василь Стоноженко, Алік Гульханов, Антон Джанбеков, Сергій Вольхин, Олександр Філатов

Життя психоаналітика Андрія Дмитровича Корабельникова проходить дуже тихо – однакові робочі будні і самотні парубоцькі вечора. Несподівано Все змінюється, коли до нього на прийом приходить дуже красива і незвичайна дівчина, яка веде розповідь про своїх снах. З цього часу Андрій Дмитрович потрапляє у вир заплутаних і безперервних подій, які не відрізняються від реальності, де його супроводжує пацієнтка. Вона запевняє Корабельникова, що вони сняться один одного, і світ побудований не так, як він звик думати. Спочатку Корабельников намагається вивчити межі обставин, в яких виявляється, але з часом розуміє дві речі: немає межі між сном і реальністю, є лише низка сновидінь; йому не важливо, де він знаходиться, лише б вона була поруч.


*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)


Сни? смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Сни?. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *