Опис фільму українською

Рік випуску: 2017
Країна: Україна
Жанр: пригоди, фентезі
Режисер: Юрій Ковальов
У головних ролях: Даниїл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко, Георгій Дерев’янський, Слава Красовська, Наталя Сумська, Олександр Комаров, Єржан Нуримбет, Ерболат Тогузаков

Українське фентезі про те, як звичайний сучасний підліток волею долі опиняється в далекому минулому. Сталось так, що Віктор (так звуть нашого героя) під час останнього сонячного затемнення був в Карпатах з друзями. А затемнення – явище непередбачуване й трохи небезпечне, під час нього буває стаються різні катаклізми та надприродні явища, відкриваються міжчасові портали й таке інше.

Ще вчора життя Віктора було наповнене звичайними сірими буднями зі школою, домашкою, сварками з батьками, і не було в ньому розваг цікавіших за комп’ютерні ігри. А сьогодні – Вітя сам наче персонаж якоїсь гри. І від нього залежить майбутнє та хід всієї історії.

Він опинився в 1120 році від Різдва Христового на сторожовій заставі, яка охороняє Київську Русь в період війни з половцями. Ворог переважає кількісно, краще озброєний та навіть готовий вдатися до темних чар аби завоювати наші родючі землі.

Але на нашому боці відважні богатирі – Ілля Муромець, Альоша Попович та Добриня Микитич. Віктор готовий допомогти героям захистити батьківщину та відновити рівновагу й справедливість!

Сторожова застава (2017) дивитись онлайн українською


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *