Судна ніч 3 онлайн в хорошій якості

Короткий опис фільму Судна ніч 3 українською

Одним з найцікавіших трилерів цього року є фільм Судна ніч 3, який створювали кінематографісти США і Франції спільно. Якщо ви бачили два попередні фільми, вам обов’язково варто подивитися новинку Судна ніч 3 онлайн, адже вона очікує бути дуже цікавою. Головну роль у фільмі зіграв Френк Грілло, який вже знімався в попередній частині, а от інші актори були набрані через кастинг, але не дивлячись на це, вони дуже добре виконали свої ролі. Судна ніч 3 частина дивитися онлайн ви можете на нашому сайті, в будь-який зручний для вас час.

Сюжет фільму Судна ніч 3.

Дія фільму розгортається в майбутньому, в 2025 році. Уряд США придумав нову ідею боротьби зі злочинністю, яка полягає в тому, щоб виділити людям один день в році для здійснення будь-яких правопорушень, за які вони не понесуть відповідальності, зате в інші дні року люди повинні себе вести пристойно, і не порушувати. Багатьом сподобалася ідея проведення судної ночі, адже в один день в році можна робити що хочеться, і при цьому не отримати ніякого покарання. Судні дні дуже вигідні для уряду, адже в майбутньому проблема перенаселення міст стане дуже серйозною, і таким способом її можна буде вирішити, адже люди абсолютно законно будуть здійснювати масові вбивства. Але є ті, кому це не подобається, і вони готові протестувати проти рішення уряду, а ось чи вдасться їм зупинити масове божевілля, чи ні, ви дізнаєтеся після перегляду фільму.

Виробництво фільму.

Продюсером картини виступив Майкл Бей, який любить створювати видовищне кіно, в якому буде багато екшену, і цей трилер якраз таким і є. Зйомки картини почалися в вересні 2015 року, в місті Провіденс. Декоратори відмінно постаралися, і зробили місто схожим на Вашингтон, де за сюжетом розвиваються основні події. Офіційним дистриб’ютором виступила компанія Universal Pictures, фільми якої практично завжди мають касовий успіх, тому можна з великою впевненістю сказати, що фільм буде дуже популярним.

Постер до фільму Судна ніч 3

Судна ніч 3

Судна ніч 3

Фільм Судна ніч 3 можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *