Дивитися Суперкоманда українською онлайнКороткий опис до фільму Суперкоманда українською

Мультфільм «Чарівний футбол» – історія про спорт, азарті і взаємовиручку. У центрі подій знаходиться сором’язливий хлопець Амадео, який днями безперервно грав в настільний футбол, але відразу втратив найбільшу пристрасть у своєму житті.
Убитий горем, головний герой вважає, що знесений бар, а разом з ним і стіл з настільним футболом, заподіяли йому більше всіх шкоди. Але насправді, у багато разів гірше довелося ожилим крихітним футболістам, що ніколи не були фігурками в грі Амадео.
Їх честь розтоптана зарозумілим Гроссо – в дитинстві колишнім першим хуліганом міста, який перетворився в відомого футболіста.
Ніколи не сумує капітан пластмасових чоловічків приходить до героя і вмовляє його не здаватися без бою. Разом вони повинні зібрати всю команду воєдино і зіграти вирішальний матч на справжньому футбольному полі.
На перший погляд, обставини проти них: Гроссо – профі, що обходить своїх конкурентів за всіма статтями. Але у немає найголовнішого: вірних друзів, які борються один за одного і за спільну справу.

Назва: Суперкоманда / Metegol
Тривалість: 01:46:38
Рік: 2013
Категорія: Мультфільми

Дивитися Суперкоманда українською безкоштовно в хорошій якості можна як на Android, так і на IPhone

Постер до мультфільму Суперкоманда українською
http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *