Дивитися мультфільм Тачки

Увага! Тачки 2 дивіться тут

Опис мульту Тачки українською

Гоночний автомобіль Мак Куїн звик завжди перемагати. Звідси і таке прізвисько «Блискавка». Але останнім часом йому щось не щастить. Кубок Великого Поршня не приносить йому перемоги – лопнули шини. Він повинен був брати участь в новому заїзді, який повинен був відбутися в Каліфорнії. Але шлях виявився дуже складним і повним випробувань. Спочатку МакКуїн втрачає трейлер, який повинен був діставати його до місця призначення. Коли він прокидається, то розуміє, що вже не в кузові автомобіля, а десь у полі.

Він безуспішно намагається наздогнати його, але незабаром розуміє, що загубився, та ще й порушив дорожні правила, за що йому належить тепер відповісти. Заарештований, він потрапляє в глухе місто Радіатор-Спрінгс, яке розташовано на шосе 66. І нічого примітного немає в цьому населеному пункті, якщо не рахувати тих жителів (тачки), які й стають новими друзями Маккуїна. Це і тягач Метр, який готується до того, щоб брати участь в яких-небудь гонках. Це і тачка італійського виробництва Луїджі, який весь час стурбований тим, щоб продати Блискавки нові шини. Це і тачки Рамон, який добре робить тату і весь час намагається перефарбувати Маккуїна.

Але найбільше привертають увагу дві фігури цього мультфільму: суддя – відлюдник Док, який колись був дуже знаменитий, як гоночна тачка, і Саллі Каррера, справжня автомобільна леді-тачка. Саме ці тачки показують Блискавці, що в житті є не тільки перемоги і поразки в гонках. Вони показують іншу сторону життя, де набагато цікавіше. І тому на гонках він вже не прагне до перемоги, а допомагає іншому автомобілю.

Постер до м/ф Тачки

334px-Тачки_постер_укр


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *