Таємничий сад онлайн у хорошій якості

Короткий опис фільму Таємничий сад українською

«Таємничий сад» – це екранізація знаменитого роману Френсіса Бернетта, тому якщо вам подобається цей роман, ви можете подивитися фільм Таємничий сад онлайн на нашому сайті.

Маленька Мері живе з батьками в Індії, проте вони не звертають на неї ніякої уваги: мати зайнята прийомами гостей, а батько – військовою службою. Доглядає за Мері няня, потураючи всім її примхам і навіть одягаючи її. Однак незабаром відбувається трагедія – землетрус. Батьки Мері гинуть, а саму дівчинку відправляють до Англії до родичів. Зустрічає її служниця, причому не особливо дружелюбна. Вона впевнена в тому, що господареві маєтку, дядькові Мері, немає до дівчинки ніякого діла. У новому будинку панують інші закони, яким Мері не звикла підкорятися. Ні няні, яка б одягала її, і більше ніхто не виконує примх дівчинки.

Мери повідомляють, що її дядько не бажає її бачити, і це призводить маленьку Мері в розпач. Вона кричить: «Ти нічого не знаєш, і ніхто нічого ні про що не знає!» Дівчинка перебуває в стані нервового зриву, проте незабаром все змінюється. Мері досліджує старовинний замок і чує плач дитини, але стара служниця вчасно веде її, щоб дівчинка не зрозуміла, хто плаче. Мері знайомиться з Діком – братом другої служниці. Дік більшу частину часу проводить в саду, саджаючи квіти і спостерігаючи за тваринами. Від нього Мері дізнається про існування Таємничого саду, вхід в який закритий.

Це був сад тітки Мері – рідної сестри її матері. Мері дуже хоче потрапити в нього і слідує за малинівкою, у якої просить вказати шлях в це місце. Чудо сталося! Мері знаходить сад і немов оживає! А пізніше вона знаходить свого брата і обзаводиться справжніми друзями.

Відчай десятирічної дитини (саме стільки було на той момент Мері), як не можна краще відображено в цьому фільмі. Часто такі непотрібні діти стають або холодними і розпещеними, або перетворюються в жорстоких і холоднокровних людей. Однак ж Мері вчасно змінилася, і навіть більше – вона змінила свого маленького брата, якому буквально дала друге життя. Мері знайшла друзів і її життя немов розцвіла – відтепер ця дівчинка – сильна, глибока особистість, готова прийти на допомогу в будь-який момент.

Постер до фільму Таємничий сад

Таємничий сад

Таємничий сад

Фільм Таємничий сад можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *