Том і Джеррі дивитися всі серії онлайн українською

  

Том і Джеррі – історія мульфільму

Мультфільм Том і Джеррі – серія театральних мультфільмів, створених Вільямом Ханною і Джозефом Барбера для кінокомпанії Metro-Goldwyn-Mayer. Ідея мультфільму сконцентрована на суперництві між котом Томом і мишкою Джері, які більшу частину часу проводять в безперервній комічної погоні один за одним. Ханна і Барбера сталі, в кінцевому рахунку, сценаристами, продюсерами та режисерами 114 коротких серій мультфільму Том і Джеррі на студії Metro-Goldwyn-Mayer в Голлівуді з 1940 по 1957 роки.

Оригінальні серії примітні тим, що завоювали сім нагород Оскар, зрівнявшись з мультиплікаційним серіалом Silly Symphonies Уолта Діснея. Давно створений, «Том і Джеррі» має аудиторію по всьому світу і був визнаний одним з найвідоміших і найбільш довгоживучих і конкурентних мультфільмів в американському кіно. А дивитися всі серії Том і Джеррі поспіль люблять як діти, так і дорослі. У 2000 році журнал Times назвав цей мультик одним з найбільших телешоу всіх часів.

У 1961 році студія MGM випустила ще 13 випусків мультфільму в студіях Rembrandt Films і Sib Tower, під керівництвом режисерів Джина Дейча і Чака Джонса. Чак Джонс з Sib Tower випустили ще 34 випуску між 1963 і 1967 роками, створивши в цілому 161 театральну запис. З 1970-х років Том і Джеррі створювалися на студії Hanna-Barbera Productions і Filmation Studios. Повнометражний фільм «Том і Джеррі» був випущений в 1992 році і супроводжувався короткометражними серіями в первісному стилі, які були зроблені спеціально для каналу Boomerang. Останнім театральним епізодом мультфільму Том і Джеррі став «Карате гвардія», випущений в 2005 році. Він був написаний спільно з режисером Барбера. В даний час правами на «Том і Джеррі» володіє компанія Warner Bros. Після злиття, компанія Turner Entertainment випустила ряд мультфільмів «Том і Джеррі Казки», які виходили по суботах вранці на каналі “CW4Kids.

Том і Джеррі – всі серії підряд

Велику популярність цей прекрасний мультфільм отримав дуже швидко. Багато хто думає, що всьому причиною стали смішні і комедійні ситуації з героями мультфільму. Складно з цим не погодитися. Проте критики окремо виділяють жорстокість і насильство, які на їх погляд переважають у мультику. Що ж, критикам не варто забувати, що це всього лише безневинний дитячий мультфільм і жорстокість слід розуміти, як іронію долі поганого героя. Не останню роль в мультфільмі Том і Джеррі грає музичний супровід. Воно лаконічно поєднується з подіями на екрані і в повній мірі передає почуття і емоції героїв. Практично у всіх випусках ми можемо чути прекрасне поєднання класичної музики з джазом. Цей дует породив безліч складних і цікавих поєднань, які наповнили життям анімацію на екрані.

На нашому сайті provokacia.com.ua зібрані всі мультфільми Том і Джеррі . Наголошуємо, що всі інформаційні матеріали розміщені на сайті виключно з метою ознайомлення. Права на мультфільми належать їх правовласникам.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *