Опис українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2003
Країна: США
Жанр: Комедія
Режисер: Трой Міллер
У головних ролях: Тупий і ще тупіший тупого: Коли Гаррі зустрів Ллойда

Цікаво як же зустрілися два героя тупиці Гаррі та Ллойд, всім відомі з фільму «Тупий і ще тупіший»? Вони кілька років не навчалися в школі, а вчилися вдома. І ось настав час відправлятися в школу, і раптом на вулиці зіткнулися Гаррі та Ллойд… В цей час директор школи Коллінз і мисс Хеллер, також буфетниця шкільній їдальні, збираються провернути аферу – отримати милосердну премію в сто тисяч доларів за те, що організують клас для розумово відсталих. Правопорушники збираються створити несправжній клас. Гаррі та Ллойд кандидати у цей спеціальний клас і вони розшукали інших учнів…

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

 

Тупий і ще тупіше: Коли Гаррі зустрів Ллойда онлайн українською

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Тупий і ще тупіше тупого: Коли Гаррі зустрів Ллойда. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *