Опис серіалу українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2010
Країна: Росія
Жанр: , Серіали
Режисер: Ольга Суботіна
У головних ролях: Катерина Олькіна, Світлана Іванова, Дмитро Нагієв, Андрій Кузічев, Вікторія Толстоганова, Кирило Нагієв, Ксенія Баскакова, Ольга Кузьміна, Евеліна Бледанс, Анастасія Макєєва

 

 

Всі серії
Цей фільм розповідає нам історію про двох сестер, які приїхали з провінції підкорювати велику Москву і в результаті зіткнулися з усіма «принадами» світу гламуру. У результаті кожна з сестер пішла своїм шляхом. Старша, на ім’я Катя мріє про чудову кар’єру фотографа. Молодша в свою чергу, Юлька планує стати відомою топ-моделлю. Для того щоб виконатисвою заповітну мрію, сестричкам доведеться зіткнутися в якійсь мірі з підступним світом розкоші і глянцю.

 

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

1 серия


2 серия

3 серия<br

4 серия

5 серия7 серия

8 серия

9 серия

10 серия

11 серия

12 серия14


15


16


17


18


19


20


21


22


23


24


25


26


27


28


29


30


31


32

 

Успіх будь-якою ціною смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Успіх будь-якою ціною. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *