Опис серіалу українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2010
Країна: Росія
Жанр: Серіали
Режисер: Олександр Мохов
У головних ролях: Юрій Бєляєв, Сергій Векслер, Всеволод Миколаїв, Христина Бабушкіна, Наталія Антонова, Сергій Жарков, Костянтин Желдін, Георгій Піцхелаурі

Бандиту Богомолову поставили жахливий діагноз – пухлина мозку. Лікарі не дають жодних надій. Основна мета на такий найкоротший термін – побачити сина і дружину, на якій колись збирався одружитися. Але тільки приїхавши в містечко Сонячний, де він працював деякий час учителем у школі, Богомолу стає відомо, що Марина спилася і її позбавили батьківських прав, а її сина – Володька – відправили в дитячий будинок, але він втік і говорять, що він живе на вокзалі. Причому, в місті творяться всякі дивацтва. Замість справедливого суду над наркоторговцями відбуваються весь час нападу на свідків і тверде тиск на слідчого.

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

Вчитель в законі 2 смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Вчитель в законі 2. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *