Великий і дружній велетень онлайн

Короткий опис фільму Великий і дружній велетень українською

У цьому році виходить новий дитячий фільм від відомого режисера Стівена Спілберга, тому якщо ви є шанувальником таланту цього режисера, обов’язково подивіться фільм Великий і дружній велетень онлайн. Головну роль в картині виконала Рубі Барнхилл, а ось роль велетня дісталася Марку Райленсу, який легко вжився в свого героя, не без допомоги комп’ютерної графіки. Великий і дружній велетень фентезі дивитися онлайн ви можете прямо на нашому сайті, причому абсолютно безкоштовно.

Сюжет фільму Великий і дружній велетень.

Головна героїня фільму, юна дівчинка на ім’я Софія, яка свято вірить в казки, і знає, що десь існує казковий світ, в якому живуть персонажі, про яких їй розповідали перед сном дорослі. Софія сирота, але одного разу і в її житті відбувається щось хороше, адже вона знайомиться з добрим велетнем, який бере її з собою в свій казковий світ. Виявляється, він може посилати дітям сни, тому кожен день приходить, і дме вітром у вікно, направляючи діткам хороші сновидіння. Спочатку Софі боялася свого нового друга, не розуміючи, навіщо він її взяв з собою, але пізніше вона зрозуміла, що він дуже добрий, і бажає їй тільки добра, тому подружилася з ним. Але його родичі не такі добрі, як він, і планують захопити світ, посилаючи дітям щоночі кошмари, від яких вони не зможуть нормально спати. Софія і її новий друг намагаються запобігти захопленню світу, і врятувати діток від боязні, а ось вийде у них це, чи ні, ви дізнаєтеся після перегляду фільму.

Виробництво фільму.

Виробництво фільму планувалося ще 25 років тому, але тоді зйомки так і не почалися. Права на екранізацію книги Роальда Даля були отримані лише в 2011 році, і тільки коли в 2014 році Стівен Спілберг взявся за проект, почалися зйомки. В якості продюсера картини виступив Сем Мерсер, і Джон Медден, який раніше планував стати режисером. Фінансуванням фільму займалася компанія Walt Disney Pictures, хоча раніше екранізувати цей проект планувала студія DreamWorks. Марк Рейленс отримав свою роль практично відразу, адже його кандидатура дуже сподобалася Спілбергу, а ось Рубі Барнхилл довелося пройти кастинг, що вона успішно і зробила. Зйомки фільму пройшли дуже швидко. Єдина складність виникала з графікою, адже Марку Райленсу довелося зніматися за допомогою технології захоплення руху, але не дивлячись на це, актор відмінно впорався з роллю.

Постер до фільму Великий і дружній велетень 

Великий і дружній велетень

Великий і дружній велетень

Фільм Великий і дружній велетень можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *