Опис серіалу українською мовою:

Якість: SATrip
Рік випуску: 2010
Країна: Росія
Жанр: Документальний,
Режисер: Трещов Руслан
У головних ролях: Борис Галкін, Володимир Гостюхін, Сергій Гінзбург, Любов Толкаліна, Володимир Хотиненко, Станіслав Говорухін, Владилен Арсеньєв, Ганна Терехова, Кирило Плетньов, Римма Маркова, Яна Поплавська, Олександр Балуєв, Генріх Падва

Максималіст, гаряча кров, просто ураган… Саме за ці якості його цінували режисери. Влад дуже рішуче виглядав на знімальному майданчику. "Україна", "Ворошиловський стрілок", "72 метри", "По ту сторону волков", "У серпні 44-го…", "Далекобійники", "Диверсант" – Галкін всюди грав хоробрих і відважних хлопців. У житті він був точно такий же: якщо раптом хтось опинявся в біді, то Владислав відразу кидався на допомогу. У 2002 році актор отримує премію "Ніко" за чудовий фільм "У серпні 44-го" і пізніше – дві премії "Золотий орел" за прекрасний серіал "Диверсант". Грати військових Галкіну дуже вдавалося. Глядачі були здивовані – як людина, яка не знає, що таке війна, все так відчуває, так вірно розуміє? 25 лютого 2010 року Влаладислав Галкмн помер у своїй власній квартирі від зупинки серця. Похорони були закритими, не було ні одного журналіста, були тільки родичі, хороші друзі і колеги. Так бажав батько Влада – Борис Галкін, який хотів захистити улюбленого сина. Хоча б у цей день. Владислав Галкін як і всі люди працював, робив помилки, любив, страждав і радів життю. Він був просто людиною.


*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)


Владислав Галкін. Близько до серця смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Владислав Галкін. Близько до серця. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

https://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *