Все, що у мене є онлайн

Короткий опис фільму Все, що у мене є українською

Фільм Все, що у мене є заснований на реальних подіях, які відбулися в 2005 році, і потрясли всю Америку, адже тоді всім стала відома історія гомосексуальної жінки Лорел, яка була хвора на рак, і боролася за те, щоб її пенсійні заощадження отримала кохана. Обов’язково подивіться фільм Все, що у мене є онлайн, адже це дуже цікава історія, яку зняв Пітер Соллет, за сценарієм Рона Нісуонера, а ось в головній ролі в картині знялася Джуліанна Мур, яка глибоко перейнялася життям свого героя. Все, що у мене є дивитися онлайн в хорошій якості ви можете прямо на нашому сайті, в будь-який зручний для вас час.

Сюжет фільму Все, що у мене є.

Головна героїня фільму, ветеран поліції Лорел Хостер, є жінкою з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, яка довгі роки проживає з жінкою, приховуючи це від друзів і керівництва. Але одного разу Лорел дізнається страшну новину, яка змінює її життя, адже лікарі повідомляють їй, що вона хвора на рак легенів, і їй залишилося жити зовсім трохи, адже хвороба прогресує. Тепер Лорел хоче, щоб її улюблена жінка отримувала після її смерті пенсійні заощадження, проте місцева влада не дає такого дозволу, адже за законом передати пенсійні виплати можуть тільки гетеросексуальні пари. Але Лорел не збирається здаватися, адже вона готова боротися за рівність, щоб одностатеві пари отримували такі ж права, як і гетеросексуальні. Разом з нею боротьбу починає місцевий активіст Стівен Голдштейн, і її напарник Дейн Уелс, яким вдається домогтися уваги всієї країни, а ось чи вдасться Лорел змінити закон, ви дізнаєтеся після перегляду фільму.

Виробництво фільму.

Сценарій фільму ґрунтується на короткометражці Право на спадщину, яка в 2007 році була нагороджена премією Оскар. Продюсери фільму Стейсі Шер і Майкл Шамберг вирішили, що ця дуже цікава історія, яка заслуговує повнометражного фільму. Еллен Пейдж, яка зіграла у фільмі кохану Лорел, також брала участь в переговорах про придбання прав, адже актриса також гомосексуальна, тому цей фільм став для неї дуже важливим, адже вона також намагається боротися за рівноправність між одностатевими і гетеросексуальними парами. Сценариста Рона Нісуонера продюсери обрали не випадково, адже їм сподобалися його минулі роботи, до того ж, сценарії цього автора завжди дуже незвичайні, адже у нього є своє, відмінне від інших бачення концепції фільму.

Постер до фільму Все, що у мене є

Все, що у мене є

Все, що у мене є

Фільм Все, що у мене є можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone