Опис українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2010
Країна: Росія
Жанр: , Трилери
Режисер: Олексій Попогребський
У головних ролях: Григорій Добригін, Сергій Пускепаліс

Головний полярної станції Сергій і стажер Павло – зовсім одні на острові в Північному льодовитому океані. Вже підходить до кінця їх вахта. Перший раз за багато років Сергій потрапить на материк, де його чекає сім’я. Закінчиться літня практика Павла, а він не відчув тих пригод, яких він очікував, відправляючись у Заполяр’ї. Один єдиний канал спілкування зі світом – непостійна радіозв’язок з центральною базою. Поки Сергія не було прийшло повідомлення, з яким Павло не знає, що робити. Він сподівається, що скоро за ними прийде теплохід і тоді все вирішиться само по собі. Тільки на Крайній Півночі можливо все. І іноді потрібно робити вибір між своїм життям і життям когось іншого…

 

 

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

 

 

Как я провел этим летом смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Як я провів цього літа. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *