Дивитися Якщо я залишусь онлайн

 

Короткий опис фільму Якщо я залишусь українською

Головна героїня фільму на ім’я Мія є дійсно щасливою людиною. У неї є все – коханий хлопець (Адам), багато друзів і гарна робота. Вона вміє весело проводити час, і її кожен новий день насичений яскравими подіями.
Мія – дуже талановитий музикант і більшу частину часу проводить за написанням нових музичних творів. Адам повністю підтримує і поділяє всі її починання, адже вони є справжнім спорідненими душами.
Проте все міняється, коли чергова мрія Мії стає реальністю. На концерті дівчина зустрічається зі своїм кумиром, і ця зустріч перевертає все. Мія розуміє, що закохується в музиканта, і її нове життя починає наповнюватися яскравими фарбами, а старе – здається сірим і одноманітним.
Між головними героями утворюється любовний трикутник, розплутати який і намагається дівчина. Все менше часу Мія проводить з Адамом, шукаючи зустрічі з рок-зіркою.
Все посилюється ще й тим, що дівчина потрапляє в страшну автокатастрофу й опиняється між життям і смертю. І тільки справжній чоловік до кінця залишиться вірний почуттям і своєї коханої. Так хто ж це буде?

Постер до фільму Якщо я залишусь

Дивитися фільм Якщо я залишусь українською можна безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *