Опис українською мовою:

Якість: DVDrip
Рік випуску: 2010
Країна: Росія
Жанр: Історичні, , Пригоди
Режисер: Дмитро Коробкін
У головних ролях: Олександр Івашкевич, Олексій Кравченко, Світлана Чуйкіна, Валерій Золотухін, Віктор Вержбицький, Олена Плаксіна, Борис Токарєв, Володимир Антонік, Юрій Ваксман, Павло Хрульов

У цьому фільмі розповідається цікава історія. Київська Русь, події відбуваються на початку другого тисячоліття. Землі Ростова горять від постійних міжплемінних воєн. У густих лісах, по придорожьям і річках господарюють розбійники. Вони продають простих людей Хазарам, сплавців рабів у пониззя Волги для того, щоб продати. Щоб зупинити работоргівлю Князю Ярославу потрібно буде об’єднати в одне ціле землі і народи Ростова великого. Перемогти ворога можна лише якщо победив упередження і зупинивши релігійні та етнічні конфлікти в середині самого князівства. І ось на місці зруйнованого розбійницького лігва Ярослав засновує місто, яке пізніше народ назве його ім’ям.

*Увага! Якщо плеєр не відображається, зачекайте до 30 секунд, поки він підгрузиться (це залежить від вашого інтернет з’єднання єднання)

Ярослав. Тисячу років тому смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Допоможіть проекту! Переглянувши фільм онлайн, прокоментуйте, або залишіть відгук – ваша думка важлива! В онлайн-кінотеатрі Provokacia.com.ua в хорошій якості можна смотреть онлайн в хорошем качестве Ярослав. Тисячу років тому. Фільми представлені в російській чи українській озвучці!

http://provokacia.com.ua/


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *