«За садовим парканом» являє собою філософську казку про тих, кому пощастило опинитися за парканом повсякденної реальності. Мультиплікаційний міні-серіал про подорож двох братів. Старший – Вірт – шістнадцятирічний мовчазний та сором’язливий підліток. Молодший – Грегорі – життєрадісне та допитливе дитя. У них досить різний темперамент та світогляд.
Перед героями постає непросте завдання: знайти шлях додому. По дорозі їм зустрічаються таємничі персонажі: зачаклована пташка Беатріс, чарівниця Аделаїда, Фред – кінь, що розмовляє людським голосом, самотній лісоруб, страхітливий Звір та інші.
Пригодницька історія про дружбу, вірність, обман, злі чари та перемогу над ними та віру в себе. Серіал наповнений духом сюрреалізму. Часто звучать діалоги між дитячою безпосередністю та дорослим песимізмом. Оригінальний сюжет мультфільму доповнений прекрасними музичними треками та якісною графікою. Події, до речі, відбуваються напередодні Хеллоуіну і сама атмосфера у всіх десяти серіях також відповідає настрою цього свята.
В україномовному перекладі серіал також відомий під назвами: «По той бік огорожі
», «За садовим муром» та «Через садовий мур»

Дивитись в HD (720p)

Дивитись в середній якості (480p)

Дивитись в низькій якості (360p)


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *