Короткий опис серіалу Закрита Школа
Дія серіалу «Закрита школа» розгортається в старовинній дворянській садибі, оточеної густим лісом, – тут розташовується приватна школа-інтернат. У ній живуть і навчаються старшокласники Даша, Віка, Максим, Тема і Роман. У школі хлопці вже не один рік і за цей час стали справжніми друзями. Після зимових канікул, однак, в їх згуртовану компанію вторгаються новачки – Андрій Авдєєв і його молодша сестра Надя.

Їхні батьки пропали при дивних обставинах, і в школу хлопці відправлені за рішенням сімейного адвоката. Між Максимом і Андрієм відразу ж спалахують ворожі почуття – на новенького звернула увагу Даша, яку Максим тут же приревнував. А в школі, між тим, поряд з новими учнями з’являється і новий співробітник – прибиральниця Марія. Приваблива і безпосередня, ця героїня серіалу «Закрита школа» відразу ж розташовує до себе майже весь колектив, і ніхто навіть не здогадується, що Марія втекла з психіатричної лікарні і в неї тут, в школі, є своя, особлива місія.

А між тим, ще однією подією, на цей раз дуже дивним і неприємним, знаменується початок нової чверті – в перший же день пропадає вчитель історії Іван Савелійович. Все в школі любили цю літню уже викладача, і його зникнення змусило включитися в пошуки і учнів. Хлопці будують припущення, що могло б статися з учителем, не підозрюючи, що мирна на вид елітна приватна школа, насправді, приховує похмурі секрети, а в глибині зловісного лісу чекає свого часу невідома, смертельно небезпечна таємниця …

Закрита Школа всі серії онлайн

Постер до серіалу Закрита школа

c64d4077365255e3649cfc7c5fa7d25c

 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *