Зоотрополіс онлайн

Короткий опис фільму Зоотрополіс українською

В цьому році компанія Walt Disney Pictures випустила новий анімаційний фільм Зоотрополіс, який побив всі можливі касові рекорди, і зібрав в прокаті понад мільярд доларів, завдяки чому він займає четверте місце за касовими зборами, серед всіх мультфільмів, які коли-небудь були випущені. Якщо ви любите анімаційні фільми від компанії Walt Disney Pictures, вам обов’язково варто подивитися мультфільм Зоотрополіс онлайн, адже картина вийшла дійсно якісною, про що вже встигли заявити більшість критиків. Зоотрополіс мультфільм дивитися онлайн 720 ви можете прямо на нашому сайті, в будь-який зручний час.

Сюжет фільму Зоотрополіс.

Зоотрополіс – це великий мегаполіс, повністю населений різними звірями, які ходять на роботу, відпочивають в клубах, займаються спортом, тобто поводять себе як звичайні люди. Головна героїня фільму зайчиха Джуді Хопс тільки що прибула в Зоотрополіс, і влаштовується в місцеве відділення поліції, так як вона планує боротися зі злочинністю. Її напарником призначили лиса Ніка Уайлда, з яким Джуді спочатку не змогла знайти спільної мови, адже у них зовсім різні інтереси. Але одного разу напарникам дають дуже складну справу, і тепер їм доведеться об’єднатися і діяти спільно, адже від успіху цієї справи залежить їх подальша служба, і життя жителів Зоотрополіса, на сторожі якого вони
працюють.

Виробництво мультфільму.

Виробництво мультфільму почалося в 2013 році, коли був вже готовий сценарій, написаний Джаредом Бушем, за роботу над яким взявся режисер Байрон Ховард. Пізніше в проект додався Річ Мур, який зайняв місце другого режисера. Творці надихалися великими містами, мультиплікаційним прототипом яких і став Зоотрополіс, адже це звичайний великий мегаполіс, в якому замість людей проживають звірі. Сюжет фільму змінювався кілька разів, після чого творці вирішили головною героїнею зробити наївну зайчиху Джуді, яка приїжджає в Зоотрополіс, і потрапляє в різні пригоди. У різних країнах мультфільм має різну назву, але не дивлячись на це, мультфільм виявився дуже успішним, наприклад, в країнах СНД мультфільм зібрав близько 600 мільйонів гривень, що дуже непогано.

Постер до фільму Зоотрополіс

Зоотрополіс

Зоотрополіс

Фільм Зоотрополіс можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *