Зимова пісня онлайн

Короткий опис фільму Зимова пісня українською

Фільм Зимова пісня зняв відомий французький режисер Отар Іоселіані, і продемонстрував його на кінофестивалі в Локарно, де фільм отримав в основному змішані відгуки. Якщо ви любите складні, незрозумілі сюжети, вам варто подивитися фільм Зимова пісня онлайн, адже сюжет дійсно складний і дуже заплутаний, і не кожному вдасться знайти щось спільне в декількох невеликих сюжетах, які продемонстрував режисер. Фільм Зимова пісня дивитися онлайн ви можете прямо на нашому сайті, адже картина вже доступна для перегляду, в будь-який зручний для вас час.

Сюжет фільму Зимова пісня.

Сюжет фільму дуже незвичайний, і іноді здається, що він нескладний. Спочатку показується революція, сцена страти, де людині рубають голову, яку місцеві жінки ховають, а люди, які були присутні на страті, радіють, і розносять всім радісну новину. Після цього дія фільму переноситься в зовсім іншу країну, де відбувається війна, вбивство, і показуються будні солдатів, які надивилися на своєму віку багато жорстоких речей, тому насильство, вбивство, знущання, для них стали вже звичними. Після цього дія картини розгортається в наш час, і глядачам показується, як живуть люди в наш час.

Виробництво фільму.

Отар Іоселіані не тільки знімає складне кіно, але і самостійно пише сценарії, адже це дуже незвичайний, непередбачуваний режисер, фільми якого можна назвати як геніальними, так і бездарними, все залежить від того, з якої точки зору подивитися на його творчість. На кінофестивалі в Локарно фільм сподобався лише тим, хто вже дивився інші роботи цього режисера, а решта його просто не зрозуміли. Важливо врахувати, що режисер в цьому фільмі посилається на фільми і книги інших авторів, зі схожою тематикою, тому начитаним людям буде простіше зрозуміти сюжет. В першу чергу фільм планувався для показу на кінофестивалях, адже він був показаний в декількох програмах, і навіть отримав приз Лісабонського кінофестивалю. Хоча в широкому прокаті фільм також виявився успішним, не дивлячись на свою складність.

Постер до фільму Зимова пісня

Зимова пісня

Зимова пісня

Фільм Зимова пісня можна дивись онлайн безкоштовно в хорошій якості як на Android, так і на IPhone чи WindowsPhone


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *